Skip links

ALIAXIN FL LIPS MODELOWANIE UST

Aliaxin® to specjalistyczne preparaty medyczne z kwasem hialuronowym produkowane w Szwajcarii w laboratorium farmaceutycznym, które spełnia najwyższe standardy produkcyjne.

Opis zabiegu

Szczególna struktura żelu gwarantuje wysoką odporność na odkształcanie mechaniczne, zapewnia doskonałą dyfuzję w błonie śluzowej warg.

Podczas zabiegu usta zostają wymodelowane, kontur ust jest bardziej widoczny, zostaje powiększona objętość. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek i płeć osoby. Usta są lepiej bardziej nawilżone i pełne, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność.

Efekt: wypełnienie półtrwałe do 12 miesięcy

FAQ

Najczęstsze pytania

  • Zwiększenie objętość wargi czerwonej,
  • Modelowanie konturu ust,
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust

Po zabiegu usta są naturalnie powiększone. W zależności od predyspozycji osobniczych efekty mogą się utrzymywać do 12 miesięcy.

Przed zabiegiem możliwe jest wykonanie znieczulenia dla osób bardziej wrażliwych.

Zabieg jest szybki i nie wymaga specjalnych przygotowań. Około 3dni przed zabiegiem nie należy stosować aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu nie należy korzystać z siłowni, sauny, solarium, promieni słonecznych.

Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki z cienką igłą.

W dniu zabiegu należy unikać dotykania i masowania miejsca poddanego zabiegowi. Przez kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, siłowni, basenu, promieni słonecznych, solarium.

  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią
  • Skóra z problemami typu zapalnego bądź wirusowego (trądzik, opryszczka)
  • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się siniak, krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni