Skip links

O GABINECIE

trosce o zdrowy umysł i piękne ciało stworzyliśmy Gabinet Medycyny i Kosmetologii Estetycznej Avenir. U Nas poczujesz się wyjątkowo. Profesjonalizm a przy tym miła i ciepła atmosfera sprawi, że zapomnisz o zgiełku dnia codziennego. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem bądź lekarzem. To sprawia, że terapia jest dobierana indywidualnie do Twoich potrzeb. Oferujemy najwyższą jakość usług i holistyczne podejście do Twojego stanu zdrowia.

O mnie

Od wielu lat pasjonata zawodu, uważa że Każdy nosi w sobie piękno, cała sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć i wydobyć. W pracy z ciałem człowieka kieruje się zasadą “Primum non nocere” Po pierwsze nie szkodzić.

Specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia pacjenta, patrząc na człowieka całościowo, biorąc pod uwagę całokształt stanu zdrowia fizycznego, jak i kondycję oraz samopoczucie. Tylko wtedy można prowadzić skuteczną diagnozę, terapię i leczenie chorób skóry jak i zaburzeń pracy poszczególnych układów i organów.

Swoją wiedzę i praktykę zawodową ukierunkowuje w leczeniu skór problematycznych, naczyniowych, z trądzikiem zwyczajnym i różowatym oraz atopowym zapaleniu skóry.

Inspiracją dla rozwoju prywatnej praktyki leczniczej była filozofia i medycyna chińska. W zabiegach przeciwzmarszczkowych i leczniczych wykorzystuje terapie łączone: najnowsze techniki medyczne i zastosowanie medycyny wschodniej, ziołolecznictwa i dietoterapii.

Od wielu lat pasjonata zawodu, uważa że Każdy nosi w sobie piękno, cała sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć i wydobyć. W pracy z ciałem człowieka kieruje się zasadą “Primum non nocere” Po pierwsze nie szkodzić.

Wieloletnie doświadczenie, nieustanne doskonalenie umiejętności medycznych, rozwój osobisty, uczęszczanie na szkolenia, konferencje i medyczne kursy specjalistyczne są gwarancją jakości i skuteczności oferowanych terapii i zabiegów.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Najwyższa jakość

Opinie

Cyklicznie odwiedzam salon Avenir i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą, sprzęt i najlepszej jakości kosmetyki też mają znaczenie. Zabiegi, które miałam wykonywane zawsze na najwyższym poziomie i na pewno będę tam wracać i polecać znajomym gabinet:)

- Sylwia

Byłam dziś, jestem mega zadowolona. Super fachowa obsługa. Bardzo profesjonalnie.

- Ewa

Pełen profesjonalizm, przesympatyczna właścicielka
Wspaniale

- Dorota

Jestem zachwycona ,udało się poprawić kształt moich brwi i wreszcie wyglądają naturalnie. Metoda włoskowa się udała choć miałyśmy wątpliwości jak się przyjmie na tle starego permanentnego ; ) trwało to dużo krócej niż się spodziewałam

- Ania

To był strzał w 10! żałuję że tak późno się zdecydowałam. profesjonalnie, miło i usługi na najwyższym poziomie. Do tego zaufanie do klienta. Zdecydowanie i szczerze polecam

- J.