Skip links

ALIAXIN GP Global Performance

Aliaxin® to specjalistyczne preparaty medyczne z kwasem hialuronowym produkowane w Szwajcarii w laboratorium farmaceutycznym, które spełnia najwyższe standardy produkcyjne.

Opis zabiegu

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty z kwasem hialuronowym wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę i wypełniają zmarszczki.

Efekt: wypełnienie półtrwałe do 12 miesięcy

ALIAXIN GP Global Performance WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK. IDEALNY PRZY NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCYCH NIEDOSKONAŁOŚCIACH. Stosowany również dla zwiększenia miejscowej wolumetrii i liftingu.

FAQ

Najczęstsze pytania

  • Zmarszczki
  • Bruzdy
  • Opadnięte kąciki ust

Zabiegi z kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po około 12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo ulegają degradacji i całkowitemu wchłonięciu.

Przed zabiegiem możliwe jest wykonanie znieczulenia dla osób bardziej wrażliwych.

Preparaty z kwasem hialuronowym mają postać przezroczystego i bardzo plastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Kwas hialuronowy podawany jest bardzo cienką igłą co zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu. Dla osób bardziej wrażliwych możliwe jest wykonanie znieczulenia.

Po zabiegu należy unikać przez dwa tygodnie silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna). Nie należy wykonywać zabiegów podgrzewających tkanki (laseroterapia, termolifting, fale radiowe).

  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią
  • Skóra z problemami typu zapalnego bądź wirusowego (trądzik, opryszczka)
  • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się siniak, krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.