Skip links

Podologia – Warszawa Mokotów

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

Czym jest podologia?

Podologia to dziedzina medycyny niemal nieznana w Polsce. Zajmuje się badaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy. Nazwa pochodzi od greckiego Podos – stopa i Logos – nauka. Podologia pomaga osobom, które często nie wiedzą, że przyczyną ich cierpienia i dolegliwości są schorzenia ich własnych stóp.

Podolog samodzielnie rozpoznaje zmiany patologiczne na stopach i przeprowadza odpowiednie zabiegi lub kieruje pacjenta do odpowiedniego lekarza specjalisty. Wywiad i badanie podologiczne umożliwiają wczesne rozpoznanie zagrożeń i skierowanie pacjenta do odpowiedniego lekarza specjalisty co zwiększa szanse zatrzymania dalszych patologicznych zmian, nie tylko w obrębie stopy.

Podolog przygotowany jest do fachowej obsługi pacjentów z grup ryzyka, takich jak: cukrzycy, chorzy na hemofilię czy reumatycy. Występuje jako doradca udzielając wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp i stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych. Posiada wiedzę w zakresie stosowania podstawowych środków farmaceutycznych, protetycznego odciążania szczególnie zagrożonych stóp za pomocą specjalistycznych opatrunków i ortez.

Umów się na konsultację

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi at enim porta, rhoncus augue et, blandit ligula. Pellentesque sed turpis lobortis, ultrices est in, congue justo.

Zapisz się już teraz!

Podologia – Warszawa Mokotów

W trosce o zdrowy umysł i piękne ciało stworzyliśmy Salon Medycyny i Kosmetologii Estetycznej Avenir. U Nas poczujesz się wyjątkowo. Profesjonalizm a przy tym miła i ciepła atmosfera sprawi, że zapomnisz o zgiełku dnia codziennego. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem bądź lekarzem. To sprawia, że terapia jest dobierana indywidualnie do Twoich potrzeb. Oferujemy najwyższą jakość usług za przystępna cenę. Skorzystaj z zabiegów z pogranicza medycyny i kosmetologii estetycznej.

Co nas wyróznia?

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Najwyższa jakość

Opinie

Cyklicznie odwiedzam salon Avenir i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą, sprzęt i najlepszej jakości kosmetyki też mają znaczenie. Zabiegi, które miałam wykonywane zawsze na najwyższym poziomie i na pewno będę tam wracać i polecać znajomym gabinet:)

- Sylwia

Byłam dziś, jestem mega zadowolona. Super fachowa obsługa. Bardzo profesjonalnie.

- Ewa

Pełen profesjonalizm, przesympatyczna właścicielka
Wspaniale

- Dorota

Jestem zachwycona ,udało się poprawić kształt moich brwi i wreszcie wyglądają naturalnie. Metoda włoskowa się udała choć miałyśmy wątpliwości jak się przyjmie na tle starego permanentnego ; ) trwało to dużo krócej niż się spodziewałam

- Ania

To był strzał w 10! żałuję że tak późno się zdecydowałam. profesjonalnie, miło i usługi na najwyższym poziomie. Do tego zaufanie do klienta. Zdecydowanie i szczerze polecam

- J.